Silne marki w
jednej rodzinie.
Pelikan Group

Marki te oferują obecnie szeroką gamę usług dla wszystkich klientów.

Pelikan Group

Pelikan Group GmbH z siedzibą w Berlinie i jest wiodącą firmą produkującą papier, wysokiej jakości artykuły biurowe i piśmienne. Asortyment obejmuje ponad 12 000 produktów, od temperówek i serwetek aż po torby szkolne i wysokiej jakości przybory do pisania. Atrakcyjny i różnorodny asortyment produktów podzielony jest na segmenty: Pisanie /Malowanie / Rękodzieło, Biuro, Worki szkolne / Torby / Plecaki szkolne, Instrumenty Piśmienne Premium, Dekoracyjne / Upominki / Ozdoby.

Oprócz szerokiego asortymentu produktów, Pelikan Group GmbH dostarcza również rozwiązania logistyczne i informatyczne, jednak to marki Pelikan, Herlitz, Susy Card i Geha są sercem firmy. Marka Pelikan i Herlitz cieszy się wysokim poziomem świadomości marki w Niemczech - więcej niż 90% (ocena na podstawie wewnętrznego badania Dialego dotycząca świadomości marki w 2013/14) oraz należy do najbardziej znanych marek produkujących artykuły piśmienne na świecie.

Międzynarodowy producent markowych produktów o długiej, bogatej historii obejmującej ponad 100 lat, to obecnie globalny gracz z 18 lokalnymi oddziałami i spółkami handlowymi w Niemczech, Argentynie, Kolumbii, Meksyku, Belgii, Szwajcarii, Włoszech, Hiszpanii, Polsce, na Węgrzech, w Czechach, Słowacji, Bułgarii, Rumunii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich (ZEA), Japonii, Tajwanie i Malezji. Grupa Pelikan posiada zakłady produkcyjne w Niemczech, Meksyku, Kolumbii i Polsce. Jej produkty są dostarczane do niemal każdego kraju na świecie.

Dyrektorzy Zarządzający: Hooi Keat Loo, Claudio Esteban Seleguan

 

Od 1 marca 2014 r, firma Pelikan przejmie działalności w zakresie dystrybucji i marketingu firmy Herlitz PBS AG w Niemczech i Austrii. Wraz z markami Pelikan i herlitz, linię produktów uzupełnią marki Geha i SusyCard. Marki te oferują obecnie szeroką gamę usług dla wszystkich klientów.

Marki te oferują obecnie szeroką gamę usług dla wszystkich klientów.

Nasze marki:

Dla lepszego zapoznania się z markami Grupy Pelikan należy kliknąć odpowiednie logo: