POMIESZAJ I ZŁĄCZ
Wypełnij kolorem własną księgę dżungli!

Poszukaj fantastycznych zwierząt na kredkach combino i odkryj niezwykły świat kolorów.

12 wspaniałych kolorów

Czyżby zając w końcu przestał dokuczać misiowi, a kot zawarł sojusz z psem? Zwierzęta są szczęśliwe, gdy wszystko jest możliwe. Z nowymi kredkami Pelikan combino stworzenie koniopotama czy zebrodyla nie stanowi problemu. Wymyślanie nowych gatunków to świetna zabawa! Dwanaście jasnych kolorów, w tym także odcień skóry, pozwala dać się ponieść nieskończonej wyobraźni.

Praktyczny trójkątny kształt, specjalne miejsce na wpisanie swojego imienia oraz niebywała miękkość sprawiają, że kredki teidealnie nadają się dla dzieci od 5 do 7 lat.

Wygodne w użyciu

Trójkątny kształt zapewnia optymalną kontrolę ruchów przy kolorowaniu, a dodatkowo wspiera naukę prawidłowego posługiwania się przyrządami do pisania. Ćwiczenie umiejętności manualnych jest kluczowe dla małych odkrywców!

Zacznijmy zabawę!

Uwolnij wyobraźnię i powołaj obrazek do życia. Już dziś wyrusz w podróż po własnym królestwie zwierząt.

Pobierz i wydrukuj kolorowanki

 
 
 

Czysta wyobraźnia w zasięgu kreski

Kolorowanie zwierząt to ulubione zajęcie młodych artystów. Najwięcej frajdy sprawia wymyślanie nowych gatunków. W dżungli kredek Pelikan combino znajdzie się miejsce na najbardziej szalone kombinacje, które dodatkowo pobudzają dziecięcą kreatywność.

Kredki edukacyjne

Już od najmłodszych lat warto ćwiczyć umiejętności manualne. Znakomitym sposobem na przygotowanie do nauki pisania jest właśnie kolorowanie. Dziecięca rączka jeszcze nie ma pewnego chwytu, dlatego masywne kredki o trójkątnym kształcie to idealny sposób na rozwijanie ich umiejętności. Kredki mają różne wizerunki zwierząt, które można zestawiać ze sobą w zabawne kombinacje.

Zmierz i zmaż

Nie tylko na kredkach umieszczono zabawne zwierzęce wizerunki! Bezlateksowa gumka nie zawiera szkodliwych ftalanów, a plastikowa linijka o długości 15 cm została dodatkowo zabezpieczona przed złamaniem. Możesz na niej napisać swoje imię w specjalnie przeznaczonym do tego miejscu. Od teraz zawsze rozpoznasz ulubione akcesoria!

Odkryj świat combino!