Długopisy

Długopisy

Wybierz opcje
Wykończenia
Kolor
Przedział cenowy (rekomendowana cena sprzedaży)
Souverän® czarno-niebiesko-srebrny
 Souverän - Długopis (Obrotowy mechanizm) K 805
Souverän® czarno-niebieski
 Souverän - Długopis (Obrotowy mechanizm)
Souverän® czarno-zielony
 Souverän - Długopis (Obrotowy mechanizm)
Souverän® czarno-czerwony
 Souverän - Długopis (Obrotowy mechanizm)
Souverän® czarny
 Souverän - Długopis (Obrotowy mechanizm)
Souverän® biała skorupa żółwia
 Souverän - Długopis (Przyciskowy mechanizm) K 600 - ilość ograniczona
Souverän® czarno-srebrny
 Souverän - Długopis (Obrotowy mechanizm) K 805
Classic czarno-srebrny
 Classic K205 - Długopis (Przyciskowy mechanizm)
Classic biało-srebrny
 Classic K205 - Długopis (Przyciskowy mechanizm)
Classic marmurowa zieleń
 Classic K200 - Długopis (Przyciskowy mechanizm)
Classic czarno-srebrny obręcze
 Classic K215 - Długopis (Przyciskowy mechanizm)
Pura® czarno-srebrny
 Pura K40 - Długopis (Obrotowy mechanism)
12

Klasyczne długopisy marki Pelikan - niezawodni towarzysze

W świecie przyborów do pisania, długopisy stanowią przełomową innowację. Już w 1950 r. na rynku niemieckim dostępne były pierwsze próbki. Ze względu na swoją trwałość i łatwość wymieniania wkładów, dla wielu osób długopisy to doskonałe przybory piśmiennicze w codziennej działalności.

Ze względu na swoją niezwykłą stylistykę, długopisy marki Pelikan to coś więcej niż zwykły, funkcjonalny przyrząd do pisania. Niezawodny mechanizm przekręcanych i chowanych długopisów jest udoskonalony w każdym szczególe, dzięki temu długopisy marki Pelikan są niezawodnymi towarzyszami w życiu codziennym. Wykorzystywane wkłady o dużej pojemności z niezmywalnym tuszem są idealne do codziennej działalności ze względu na swoją trwałość. Gęsty tusz w połączeniu z gładko ślizgającą się kulką piszącą odpowiadają za ładne pisanie. Techniczne elementy każdego długopisu marki Pelikan są w atrakcyjny sposób zintegrowane w odpowiedniej stylistyce określonej edycji. Z tego powodu, na całym świecie nasze długopisy cieszą się popularnością jako niezawodne przyrządy piśmiennicze, ale także jako akcesoria wysokiej jakości.

Wyróżnienie się przy pomocy marki Pelikan

Długopisy są obecnie jednym z najbardziej powszechnie stosowanych przyrządów piśmienniczych. Używając długopisów marki Pelikan wyróżniają się Państwo z monotonii powszechnych przyrządów piśmienniczych oraz nadają sobie elegancji. Nasz nieustannie rozwijany asortyment wyjątkowych edycji oferuje liczne wzory artystyczne; każdy jeden stanowi nowoczesną interpretację wieloletniej tradycji marki Pelikan.

Liczne wzory marki Pelikan były początkowo znane jako wieczne pióra. Wzór w paski serii Souverän® jest także znany jako „Stresemann”. Z czasem, ten i wiele późniejszych modeli przeniesiono na przekręcane i chowane długopisy. Poza piórami wiecznymi, wiele edycji od początku obejmuje teraz także długopisy. Dzięki temu każdy świadomy stylu pisarz może wybierać także spośród wielu ustalonych wzorów długopisów.

Tradycja i innowacja

Marka Pelikan oznacza tradycję połączoną z najnowszymi innowacjami. Zwłaszcza w odniesieniu do stylistyki, nasze dekoracje łączą tradycyjne rzemiosło z najnowszymi procesami wykończeniowymi. Cenne ryciny łączą się z zaawansowanym, bardzo przejrzystym tworzywem sztucznym; tradycyjne techniki malowania stylistycznie uzupełniają nowoczesne metalowe dekoracje wykonane z rodu i aluminium. Niezależnie od tego, jaki przybór do pisania Państwo wybiorą - eleganckie długopisy marki Pelikan zagwarantują Państwu gustowną symbiozę tradycji i postępu.