Pióra kulkowe

Pióra kulkowe

Wybierz opcje
Wykończenia
Kolor
Przedział cenowy (rekomendowana cena sprzedaży)
Souverän® czarno-niebiesko-srebrny
 Souverän - Pióro kulkowe
Souverän® czarno-niebieski
 Souverän - Pióro kulkowe
Souverän® czarno-zielony
 Souverän - Pióro kulkowe
Souverän® czarno-czerwony
 Souverän - Pióro kulkowe
Souverän® czarny
 Souverän - Pióro kulkowe
Souverän® biała skorupa żółwia
 Souverän - Pióro kulkowe R 600 - ilość ograniczona
Souverän® czarno-srebrny
 Souverän - Pióro kulkowe
Pura® czarno-srebrny
 Pura R40 - Pióro kulkowe
Pura® srebrny
 Pura R40 - Pióro kulkowe
Pura® niebiesko-srebrny
 Pura R40 - Pióro kulkowe
Souverän® Stresemann

Ekskluzywne pióra kulkowe marki Pelikan - nowoczesna klasyka

Pióra kulkowe marki Pelikan łączą zalety pióra wiecznego z łatwością posługiwania się długopisem. Zwłaszcza w codziennych zawirowaniach w szkole, na uczelni lub w biurze, są ulubioną alternatywą dla klasycznych piór wiecznych. Dzięki tuszom opartym na wodzie pióra kulkowe zapewniają gładkie pisanie. Wkłady można łatwo wymienić i są one dostosowane do indywidualnego stylu pisania. Można wybrać spośród trzech różnych szerokości F, M i B - taką, która najlepiej podkreśla charakter pisma. Wszystkie wkłady do piór kulkowych są dostępne w ulubionych kolorach - czarnym i niebieskim.

Pióra kulkowe to wysokiej jakości nowoczesne artykuły piśmiennicze. Niemniej jednak, decydując się na pióro kulkowe, wielbiciele kultury pisania nie muszą rezygnować z popularnych wzorów marki Pelikan. Wyposażone w zatyczkę chroniącą końcówkę przed wysychaniem, pióro kulkowe marki Pelikan jest zwyczajowo produkowane z zachowaniem wysokiej jakości. Liczne szczegóły i doskonała obróbka gwarantują przyjemność pisania i atrakcyjną estetykę.

Różne wkłady 338 serii umożliwiają szybką zmianę kolorów i szerokości linii. Średnia szerokość linii i kolor niebieski do codziennej korespondencji, a grubości linii w kolorze czarnym do korespondencji prywatnej - przy wygodnym systemie wkładów, wzór pisma można zmienić w krótkim czasie. W ten sposób pióra kulkowe marki Pelikan oferują najwyższy możliwy poziom elastyczności i idealnie dostosowują się do ciągle zmieniających się potrzeb.

Pióra kulkowe marki Pelikan - niezawodne jak zawsze

Niezwykłe i szczegółowe wzory to znak handlowy wszystkich artykułów piśmienniczych marki Pelikan. Liczne modele stały się znane jako pióra wieczne z tłokowym mechanizmem napełniania. Nieustająca popularność klasycznych modeli, na przykład serii Souverän®, znanych jako „Stresemann,” sprawiła, że wiele modeli przeniesiono także na pióra kulkowe. Dlatego obecnie w naszym asortymencie dostępny jest ekskluzywny wybór piór kulkowych. Zaczynając od serii Epoch® i Ductus® po ekskluzywną kolekcję Majesty®, pióra kulkowe marki Pelikan są dostępne w każdym przedziale cenowym. Pomimo wszystkich różnic pomiędzy poszczególnymi modelami, wszystkie pióra kulkowe marki Pelikan nadal mają jedną cechę wspólną: jakość pisania, na której zawsze można polegać.