Ołówki

Ołówki

Wybierz opcje
Wykończenia
Kolor
Przedział cenowy (rekomendowana cena sprzedaży)
Souverän® czarno-niebiesko-srebrny
 Souverän - Automatyczny ołówek (Przyciskowy mechanizm) D 405
Souverän® czarno-niebieski
 Souverän - Automatyczny ołówek (Przyciskowy mechanizm) D 400
Souverän® czarno-zielony
 Souverän - Automatyczny ołówek (Przyciskowy mechanizm) D 400
Souverän® czarno-czerwony
 Souverän - Automatyczny ołówek (Przyciskowy mechanizm) D 400
Souverän® czarny
 Souverän - Automatyczny ołówek (Przyciskowy mechanizm) D 400
Souverän® biała skorupa żółwia
 Souverän - Automatyczny ołówek (Przyciskowy mechanizm) D 400
Souverän® czarno-srebrny
 Souverän - Automatyczny ołówek (Przyciskowy mechanizm) D 405
Classic marmurowa zieleń
 Classic D200 - Ołówek automatyczny (Przyciskowy mechanizm)
Classic czarno
 Classic D200 - Ołówek (Przyciskowy mechanism)

Klasyczne ołówki mechaniczne marki Pelikan dla wyrafinowanego gustu.

Marka Pelikan oznacza międzypokoleniowe doświadczenie i tradycję w dziedzinie wysokiej jakości artykułów piśmienniczych. Oprócz piór wiecznych, piór kulkowych i długopisów, nasze kolekcje obejmują także ołówki automatyczne. Przez całe 175 lat nieprzerwanej historii firmy, zawsze potrafiliśmy harmonijnie połączyć funkcjonalność i klasyczny design, a także spełniać wyszukane wymagania w zakresie wygody pisania i stylowej elegancji.

Nasze ołówki automatyczne przekonują między innymi swoimi niezawodnymi mechanizmami podawania wkładu w połączeniu z wyselekcjonowaną jakością materiału. Korpusy są wytwarzane na kilku etapach z materiałów, które zostały specjalnie opracowane dla marki Pelikan. Żaden proces produkcji nie jest dla nas zbyt skomplikowany, aby osiągnąć idealne kształty i optymalną jakość pisania. Dla naszych wyjątkowych ołówków automatycznych z przekręcanym i wciskowym mechanizmem podawania wkładu wyrafinowane pisanie przekłada się dosłownie na formę pisemną.

Stylowy atrakcyjny wygląd w kolorystyce czarno-czerwonej ze złotym wykończeniem

Niezależnie od preferowanego koloru i kształtu, wszystkie nasze ołówki automatyczne mają jedną cechę wspólną dla „ekskluzywnego pisania”: przekonują czystą elegancją. Atrakcyjne odcienie kolorów w połączeniu z subtelną czernią, wykończone złotem i srebrem, z klasycznym wzorem w paski i na wysoki połysk; nasze ołówki automatyczne oferują wyszukaną ekskluzywność.

Zaskocz szanowaną osobę bardzo wyjątkowym prezentem lub zafunduj sobie wysokiej jakości ekskluzywny artykuł piśmienniczy. Daj się oczarować luksusowemu komfortowi i elegancji stylu marki Pelikan - także zostań wielbicielem marki.

Niezawodny mechanizm przekręcany lub wciskany marki Pelikan

Oprócz wielu możliwości w zakresie kształtu i koloru, pod względem funkcjonalnym nasze ekskluzywne ołówki różnią się głównie mechanizmem. Zarówno mechanizm obrotowy i mechanizm wciskany są sprawdzone od wielu dekad i nieustannie są przez nas rozwijane. Bezusterkowa funkcjonalność jest w sposób optymalny uzupełniona przez doskonałe zintegrowanie odpowiedniego mechanizmu z wzorem danego ołówka. Ołówek automatyczny przekręcany czy wciskany? To jest kwestia estetyki i gustu.