Akcesoria skórzane

Czarne etui Engrained z głęboko tłoczonej skóry dla dwóch instrumentów piśmiennych

 Czarne etui Engrained z głęboko tłoczonej skóry dla dwóch instrumentów piśmiennych

Jest wiele sposobów aby utrzymać pióro w piękny stanie przez lata. Możesz je na przykład trzymać na biurku w domu, gdzie jest bezpieczny. Jednakże, jeśli zechcesz zabrać go ze sobą, aby towarzyszył Ci w ciągu dnia, będziesz potrzebował pokrowca, aby go zabezpieczyć przed uszkodzeniem.

Eleganckie skórzane etui wykonane z czarnej skóry cielęcej okaże się być idealnym towarzyszem Twoim i Twojego pióra w każdej sytuacji, bez względu na to czy zabierzesz jedno, dwa lub trzy instrumenty piśmienne. Etui wyścielone jest wewnątrz niezwykłą w dotyku welurową podszewką wykonaną ze skóry cielęcej w kremowym kolorze.

Jeśli chcesz rozjaśnić swoje życie oraz osób w swoim otoczeniu, wybierz etui z nowoczesnej kolorowej kolekcji wykonane z błyszczącej lakierowanej skóry mieszczące dwa instrumenty piśmienne. W środku znajduje się wyściółka z nylonu w szarym kolorze.

Ciesz się każdym detalem: drobne szwy jak również suwak dopasowane są do koloru etui, jako elegancki dodatek logo marki Pelikan na zamku, do tego elastyczne pętelki na instrumenty piśmienne, ukryte pod skórą, podnoszą jakość produktu.

W kolekcji dostępne są również etui na wizytówki. Są bardzo wąskie i praktyczne, ponadto poza wizytówkami znajdzie się w nim miejsce na karty kredytowe, dzięki czemu wszystko czego potrzebujesz będziesz miał pod ręką.

 

Te eleganckie skórzane etui dostępne są w dwóch wersjach, skórze głęboko tłoczonej albo miękkiej:

Bardzo miękka i delikatna skóra nappa jest już dobrze znana wszystkim fanom marki Pelikan, ponieważ jest ona wykorzystywana do wszystkich pozostałych etui, chociażby etui TG21, natomiast engrained to głęboko tłoczona skóra, która jest bardzo solidna i elegancka. Wybór należy do Ciebie!

Wszystkie pozostałe cechy są takie same: pokrowiec wykonany jest w 100% ze skóry cielęcej, z tłoczonym logo na przodzie, co jest typowe dla eleganckich etui Pelikan.

Czarny zamek błyskawiczny jest elastyczny i całkowicie niezawodny. Nie ma ryzyka samoistnego otwarcia etui ( jak w przypadku etui zamykane na magnes ). Suwak zamka ma elegancki, podłużny kształt, który jest niezwykle pomocny w otwieraniu i zamykaniu etui. Jest rodowany i posiada dyskretnie tłoczone logo Pelikan.

W środku znajduje się wyściółka z miękkiego materiału w kolorze czarnym, która tworzy warstwę ochronną dla piór i może ukryć wszelkie ślady tuszu. Do tego 2 wytrzymałe gumki na instrumenty piśmienne, które ukryte są pod skórą, podnosząc jakość produktu.

To eleganckie skórzane etui oferuje doskonały stosunek wysokiej jakości materiałów do ceny.

 

 

Akcesoria, które cię wyróżnią

Nowoczesność czy klasyka? Masz wybór: Klasyczne czarne skórzane etui marki Pelikan pasują do każdej okazji, bez względu na to czy chcesz zabrać ze soba jedno, dwa, czy trzy instrumenty piśmienne.

Jeśli jednak jesteś osobą, która lubi zmiany, kolorowe skórzane etui wniesie pogodny akcent do Twojego życia.

Zasubskrybuj newsletter dotyczący ekskluzywnych instrumentów piśmiennych

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na temat wszystkich nowych, ekskluzywnych instrumentów piśmiennych marki Pelikan?

To proste! Zasubskrybuj nasz newsletter poniżej, a będziesz otrzymywać najnowsze informacje na temat produktów i wydarzeń.

Twój adres będzie wykorzystywany tylko dla celów newslettera i nie zostanie przekazany osobom trzecim.