Majesty® 7005 - Ograniczona dostępność

Majesty - Pióro wieczne Majesty M 7005

 Majesty - Pióro wieczne Majesty M 7005
Opis produktu
Fakty i liczby

Niezmienne wartości

Instrumenty piśmienne kolekcji Majesty oddają hołd wartościom utrzymywanym przez lata. Osobliwość kolekcji Majesty podkreśla ornament w postaci fryzy z wyżłobionymi diamentem pelikanami. Nawiązuje ona w najmniejszych detalach do oryginalnej kamiennej fryzy znajdującej się na murach historycznej wytwórni instrumentów piśmiennych Pelikan w Hanowerze, która powstała w 1900 roku. Ta wyjątkowo piękna ozdoba stanowi niejako koronę majestatycznej kolekcji oraz zaświadcza o kunszcie i bogatej historii sztuki rzemieślniczej.

Innowacyjny mechanizm tłokowy ukryty został w korpusie wykonanym z masywnego sterlingowego srebra, tworząc spójny, typowy dla Pelikana gładki wzór. Delikatnie zaokrąglone linie są formowane ręcznie za pomocą diamentu. Widoczne żłobienia znajdują się nie tylko na zewnątrz, ale również wewnątrz każdego pióra, tworząc jedną spójną całość. Klips i pierścienie pokryte są podobnie jak fryza 24-ro karatowym złotem lub platyną. Srebrny korpus pokryto platyną, aby zwiększyć jego odporność i utrzymać połysk na długie lata.

Jeśli jesteś posiadaczem instrumentów piśmiennych Majesty, z całą pewnością cenisz sobie jakość.

 

Zobacz wideo na temat produktów

Zasubskrybuj newsletter dotyczący ekskluzywnych instrumentów piśmiennych

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na temat wszystkich nowych, ekskluzywnych instrumentów piśmiennych marki Pelikan?

To proste! Zasubskrybuj nasz newsletter poniżej, a będziesz otrzymywać najnowsze informacje na temat produktów i wydarzeń.

Twój adres będzie wykorzystywany tylko dla celów newslettera i nie zostanie przekazany osobom trzecim.