M101N Lizard

truehttps://archive.pelikan.com/pulse/Pulsar/pl_PL.FWI.displayShop.255305./m101n-lizardhttps://archive.pelikan.com/pulse/Pulsar/pl_PL.FWI.displayShop.255305./m101n-lizardpl_PLM101N LizardtrueM101N Lizardexclusive-text-background
Opis produktu
Fakty i liczby

Edycja Specjalna - M101N Lizard

Model M101N Lizard stanowi kontynuację historycznego modelu pióra wiecznego z roku 1937. Pióro, które zostało wykonane w zgodzie z nowoczesnymi standardami produkcji, zachowało swój tradycyjny kształt, tak charakterystyczny dla marki Pelikan.

Wzorzysta skuwka oraz korpus pióra wiecznego zostały wykonane z octanu celulozy z całkowicie gładką powierzchnią. Do wykonania czarnych części użyto wysokiej jakości żywicy a logo Pelikana zostało wytłoczone w tradycyjny sposób na górze skuwki. Niezwykle cenny pallad pokrywa klips i pierścienie. Wykonana z 14-karatowego złota stalówka została całkowicie pokryta rodem, po to by uzyskać efektowny śnieżnobiały kolor. Na potrzeby tej Edycji Specjalnej pudełko upominkowe zostało dopasowane do wzoru jaszczurki, który zdobi pióro wieczne. Oczekiwany przez wszystkich nowy model pióra wiecznego będzie dostępny w limitowanej ilości od grudnia 2012 roku, w sam raz na jubileusz 175-lecia Pelikana w 2013 roku.

Specjalna wiadomość: Na wiosnę 2013 roku Pelikan przedstawi jubileuszowy długopis Edycji Limitowanej – jedynie 238 sztuk modelu M101N. Czekaj cierpliwie na szczegółowe informacje!

 

Szczegóły

Zasubskrybuj newsletter dotyczący ekskluzywnych instrumentów piśmiennych

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na temat wszystkich nowych, ekskluzywnych instrumentów piśmiennych marki Pelikan?

To proste! Zasubskrybuj nasz newsletter poniżej, a będziesz otrzymywać najnowsze informacje na temat produktów i wydarzeń.

Twój adres będzie wykorzystywany tylko dla celów newslettera i nie zostanie przekazany osobom trzecim.