M101N skorupa żółwia

truehttps://archive.pelikan.com/pulse/Pulsar/pl_PL.FWI.displayShop.255306./m101n-skorupa-zolwiahttps://archive.pelikan.com/pulse/Pulsar/pl_PL.FWI.displayShop.255306./m101n-skorupa-zolwiapl_PLM101N skorupa żółwiatrueM101N skorupa żółwiaexclusive-text-background
Opis produktu
Fakty i liczby

Kolekcja Specjalna M101N skorupa żółwia – Powrót kultowego modelu

W 1937 roku firma Pelikan po raz pierwszy wprowadziła na rynek kultową kolekcję M101N wspierając to wydarzenie globalną kampanią reklamową. Nowy model spotkał się z przychylną opinią konsumentów. Spośród sześciu kolorów kolekcji, najbardziej pożądany był stylowy model: skorupa żółwia. Niezwykłe kolory i kształty zawsze przyciągały kolekcjonerów i entuzjastów piór wiecznych, dlatego firma Pelikan postanowiła wprowadzić nową kolekcję nawiązującą do kultowego historycznego modelu. Kolekcja Specjalna M101N zachwyca oryginalnym motywem korpusu: brązowej skorupy żółwia.

Korpus i skuwka zwykle produkowane z celuloidu, w tym modelu zastąpione zostały octanem celulozy. Pióro wieńczy stalówka z 14-sto karatowego złota. Jej rozmiar jest mniejszy od stalówek dzisiejszych piór wiecznych, co celowo nawiązuje do trendów panujących w roku 1937. Brązowe elementy zostały wykonane z wysokiej jakości żywicy, klips i pierścienie pokryto 24-ro karatowym złotem.

Szczegóły

Historyczny Folder Reklamowy

Zasubskrybuj newsletter dotyczący ekskluzywnych instrumentów piśmiennych

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na temat wszystkich nowych, ekskluzywnych instrumentów piśmiennych marki Pelikan?

To proste! Zasubskrybuj nasz newsletter poniżej, a będziesz otrzymywać najnowsze informacje na temat produktów i wydarzeń.

Twój adres będzie wykorzystywany tylko dla celów newslettera i nie zostanie przekazany osobom trzecim.