M101N tortoiseshell-red

M101N tortoiseshell-red - Pióro wieczne

M101N tortoiseshell-red - Pióro wieczne
Opis produktu
Fakty i liczby

Edycja Limitowana

M101N tortoiseshell red

Po sukcesie modeli M101N tortoiseshell brown i M101N Lizard, Pelikan wprowadza trzecią wersję historycznej serii: M101N tortoiseshell red. Model ten dostępny jest w atrakcyjnym pudełku upominkowym zawierającym pióro i flakon atramentu 4001 royal blue. Oba modele zawierają specjalny historyczny motyw, który sprawia, że staje się oryginalnym prezentem dla miłośnika marki Pelikan.

Korpus pióra wykonany jest z octanu celulozy w bardzo unikalnym wzorze. Pasjonaci piór wiedzą, że produkcja tych dekoracyjnych piór wiecznych jest bardzo pracochłonna. Ciemno-czerwone elementy zostały wykonane z wysokiej jakości żywicy, która zostaje wypolerowana w trakcie użytkowania pióra. Pióro posiada stalówkę wykonaną z 14 karatowego złota, dostępną w rozmiarach EF, F, M oraz B.

Zestaw prezentowy będzie dostępny w ograniczonych ilościach od września 2014, tak więc pamiętaj, żeby zarezerwować sztukę dla siebie, zanim zostanie wszystko sprzedane...

 

Szczegółowe informacje

Zasubskrybuj newsletter dotyczący ekskluzywnych instrumentów piśmiennych

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na temat wszystkich nowych, ekskluzywnych instrumentów piśmiennych marki Pelikan?

To proste! Zasubskrybuj nasz newsletter poniżej, a będziesz otrzymywać najnowsze informacje na temat produktów i wydarzeń.

Twój adres będzie wykorzystywany tylko dla celów newslettera i nie zostanie przekazany osobom trzecim.