M101N Bright Red

truehttps://archive.pelikan.com/pulse/Pulsar/pl_PL.FWI.displayShop.255308./m101n-bright-redhttps://archive.pelikan.com/pulse/Pulsar/pl_PL.FWI.displayShop.255308./m101n-bright-redpl_PLM101N Bright RedtrueM101N Bright Redexclusive
Opis produktu
Fakty i liczby

Edycja Specjalna

M101N Bright Red

Intensywny kolor – wyjątkowa prezencja. Edycja Specjalna M101N Bright Red to mały majstersztyk elegancji, który stanowi zmysłową kontynuację kultowych modeli M101N Szylkret Brąz, M101N Lizard i M 101N Szylkret Brąz zajmujących specjalne miejsce w historii. Bright Red jest bez wątpienia prawdziwym kolekcjonerskim egzemplarzem nie tylko dla koneserów marki Pelikan.

Skuwka oraz korpus pióra wiecznego w kolorze czerwonym zostały wykonane z wysokiej jakości akrylu z charakterystycznym marmurowym wykończeniem. Poprzez użytkowanie żywica poleruje się Subtelne marmurowe wykończenie perfekcyjnie komponuje się z okuciami z 24 karatowego złota. Stalówka z 14 karatowego złota dostępna jest w czterech wariantach: EF, F, M oraz B.

Zestaw składający się z pudełka upominkowego oraz buteleczki atramentu 4001 w historycznym wydaniu będzie dostępny w ograniczonym czasie od marca 2017 roku.

 

Szczegółowe informacje

Zasubskrybuj newsletter dotyczący ekskluzywnych instrumentów piśmiennych

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na temat wszystkich nowych, ekskluzywnych instrumentów piśmiennych marki Pelikan?

To proste! Zasubskrybuj nasz newsletter poniżej, a będziesz otrzymywać najnowsze informacje na temat produktów i wydarzeń.

Twój adres będzie wykorzystywany tylko dla celów newslettera i nie zostanie przekazany osobom trzecim.