Souverän® czarno-srebrny

Souverän - Pióro kulkowe

 Souverän - Pióro kulkowe
Opis produktu
Fakty i liczby

Ponadczasowa klasyka

W 1929 roku Firma Pelikan jako pierwsza na świecie zaprezentowała zróżnicowany tłoczkowy mechanizm napełniania. Od tego czasu pióro pojawiło się w wielu odsłonach i mimo, że zmienia się jego design i parametry techniczne, mechanizm tłoczkowy wciąż pozostaje taki sam. Wersja w kolorze czarnym i srebrnym pochodzi z roku 2002 i nawiązuje do modelu w kolorze czarnym z 1980 roku. Korpus wykonano z wysokiej jakości żywicy, cechą charakterystyczną jest jego zielone transparentne okienko. Zdobienia wykonane z palladium nadają modelom w kolorze czarnym i srebrnym niezwykłego wyrazu.

Po ogromnym sukcesie eleganckiej serii Souverän 405 i 805 w kolorze czarnym i srebrnym, Pelikan wprowadził na rynek równie popularny model 605 jako Edycję Specjalną. Pióra wieczne (stalówka szerokości EF, F, M i B), długopisy i pióra kulkowe z tej Edycji Specjalnej to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów, dostępne tylko przez ograniczony czas. Jeśli jesteś miłośnikiem klasyki, seria Souverän jest dedykowana właśnie dla Ciebie!

 

Szczegółowe informacje

Idealnie dopasowany do naszych akcesoriów

Zasubskrybuj newsletter dotyczący ekskluzywnych instrumentów piśmiennych

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na temat wszystkich nowych, ekskluzywnych instrumentów piśmiennych marki Pelikan?

To proste! Zasubskrybuj nasz newsletter poniżej, a będziesz otrzymywać najnowsze informacje na temat produktów i wydarzeń.

Twój adres będzie wykorzystywany tylko dla celów newslettera i nie zostanie przekazany osobom trzecim.