Classic 205 Aquamarine

Classic M205 Aquamarine - pióro wieczne (mechanism tłoczkowy)

 Classic M205 Aquamarine - pióro wieczne (mechanism tłoczkowy)
Opis produktu
Fakty i liczby

Edycja Specjalna

Classic 205 Aquamarine – zachwycające połączenie morskiej zieleni i błękitu

Najnowsza edycja atramentu Edelstein® Ink of the Year 2016 w odcieniu Aquamarine stała się inspiracją dla Pelikana do stworzenia kolejnej Edycji Specjalnej, którą wyróżnia niepowtarzalny i fascynujący kolor. Jedyne w swoim rodzaju połączenie głębokiego, nasyconego odcienia morskiej zieleni i błękitu przywodzi na myśl jednoznacznie nadmorskie krajobrazy jak plaża, ocean i bezkresny horyzont nieba. Opracowana przez Pelikana kompozycja materiałów sprawia, że ich kolor jest niezwykle głęboki i intensywny a transparentny element pióra pozwala zapoznać się z wewnętrznym funkcjonowaniem tłoka pióra wiecznego.

Serię M205 będzie tworzyć wieczne pióro z zróżnicowanym mechanizmem tłokowym oraz długopis, których klips i pierścienie są w kolorze srebrnym. Polerowana stalówka z stali szlachetnej modelu M205 w kolorze srebrnym jest dostępna w zależności od indywidualnych preferencji w rozmiarach EF, K, M i B.

Dla miłośników odcienia Aquamarine, Pelikan oferuje zestaw składający się z pióra wiecznego M205 oraz butelki atramentu Edelstein® Ink of the Year 2016.

 

Szczegółowe informacje

Zasubskrybuj newsletter dotyczący ekskluzywnych instrumentów piśmiennych

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na temat wszystkich nowych, ekskluzywnych instrumentów piśmiennych marki Pelikan?

To proste! Zasubskrybuj nasz newsletter poniżej, a będziesz otrzymywać najnowsze informacje na temat produktów i wydarzeń.

Twój adres będzie wykorzystywany tylko dla celów newslettera i nie zostanie przekazany osobom trzecim.