Limited Edition „Spirit of 1838“

truehttps://archive.pelikan.com/pulse/Pulsar/pl_PL.FWI.displayShop.257891./limited-edition-spirit-of-1838https://archive.pelikan.com/pulse/Pulsar/pl_PL.FWI.displayShop.257891./limited-edition-spirit-of-1838pl_PLLimited Edition „Spirit of 1838“trueLimited Edition „Spirit of 1838“exclusivev2016-exclusive-nav-collections
Opis produktu
Fakty i liczby

Limited Edition - Spirit of 1838

Najwyższa jakość od 1838

Od chemika po króla atramentów. Carl Hornemann posiadał dwa znaczące wyróżniki, charakteryzujące jego zamysły: wiedzę naukową oraz ogromną pasję. Stały się one podstawą do założenia firmy produkującej farby oraz atramenty, co doprowadziło do osiągnięcia międzynarodowego sukcesu. Skutkiem tego działania będzie świętowanie 28 kwietnia „180-lecia pasji”. Gratulujemy !

Charyzma

Jubileuszowy model pióra wiecznego oddaje hołd stylowi oraz wizerunkowi pióra wiecznego, wzbudzając od lat nieskończone pożądanie: przedstawiamy model Souverän wraz ze swym szlachetnym oraz subtelnym wyglądem. Klasyczny korpus posiada czarne i zielone pasy, dzięki czemu stał się nie tylko flagowym produktem marki Pelikan ale również jej ambasadorem. Od dziś dostępny będzie również model w eleganckiej wersji czarno-srebrnej, który Cię urzeknie. Przedstawiamy Państwu pióro o niesamowitym wizerunku oraz wyjątkowej głębi.

Diamenty

Tak niewielkie kamienie a tak olśniewający efekt. Na skuwce pióra możesz dostrzec charakterystyczny motyw pelikana czuwającego nad swymi pisklętami, a po dokładnym przyjrzeniu, trzy promieniste diamenty w jego gnieździe. Stanowią one alegorię wartości zaufania, niezawodności oraz hasła „Wyprodukowano w Niemczech”, którą Pelikan traktuje bardzo poważnie. Cóż za błyskotliwy pomysł.

Prestiżowy element

Sercem każdego pióra wiecznego jest stalówka. Dzięki genialnemu zmysłowi oraz dekadom doświadczenia, nasi wykwalifikowani pracownicy nadają kawałkom czystego złota niezwykle mocnego charakteru: jest to pokryta srebrem, polerowana złota stalówka ze specjalnym grawerem “Jakość od 1838”. Ponadto jesteśmy pewni, że Twoją uwagę zwróci również atrament, będący siłą napędową tego pióra wiecznego.

Edycja Limitowana

Każdy detal jest wyjątkowy. Każdy detal jest ulubiony. Każdy element zawiera grawer na którym widoczny jest numer nadania. Być może zabrzmi to dość technicznie, jednak oznacza to, że pióro zostało wyposażone w pewien naturalny urok: ekskluzywność. Limitowana edycja to pożądanie - to chęć otrzymania jednej ze 180 sztuk stworzonych na świecie. 180 wydaje się niewielką liczbą, jednak radość posiadania pozostanie na całe życie.

Szlachetne srebro

Klasyczna elegancja spotyka się z wyszukanym wykończeniem. Nasz jubileuszowy model zawiera wysokiej jakości srebrne ornamenty dekorujące skuwkę, pierścienie oraz klips Pelikana. Korpus pióra jest wyszukany dzięki zdobieniom w kształcie srebrnych pasków oraz delikatnego graweru. Jesteśmy pewni, że jeżeli staniesz się szczęśliwym posiadaczem tego pióra, będzie to ulubiony model z Twojej kolekcji.

 

 

Szczegółowe informacje

Zasubskrybuj newsletter dotyczący ekskluzywnych instrumentów piśmiennych

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na temat wszystkich nowych, ekskluzywnych instrumentów piśmiennych marki Pelikan?

To proste! Zasubskrybuj nasz newsletter poniżej, a będziesz otrzymywać najnowsze informacje na temat produktów i wydarzeń.

Twój adres będzie wykorzystywany tylko dla celów newslettera i nie zostanie przekazany osobom trzecim.