Classic 205 Olivine

Classic M205 Olivine - pióro wieczne (mechanism tłoczkowy)

 Classic M205 Olivine - pióro wieczne (mechanism tłoczkowy)
Opis produktu
Fakty i liczby

Edycja specjalna

Classic 205 Olivine

Gorąco oczekiwana od chwili wypuszczenia na rynek Edelstein®, Atramentu Roku 2018: dopasowana kolorystycznie seria Classic 205 Olivine. Jej odcień jest niezwykły: nazwa Olivine oznaczająca oliwin pozwala wyobrazić sobie czystą, zieloną barwę tego kamienia. Tak naprawdę kolor naturalnego kamienia szlachetnego łączy w sobie jasny odcień zieleni, przechodzący w ciemniejszą barwę drzew, aby na koniec zaprezentować mocny oliwkowy odcień. Dzięki różnym grubościom materiału w poszczególnych elementach wykorzystano ten efekt, co prowadzi do uzyskania zróżnicowanych odcieni zieleni w pojedynczym piórze. Niesamowite.

Seria produktów Classic 205 Olivine obejmować będzie pióra wieczne z mechanizmem różnicowym tłoka i długopisy z systemem uciskowym o ugruntowanej jakości. Stalówka ze stali nierdzewnej pióra wiecznego M205 jest wysokopolerowana i srebrzyście połyskuje. W zależności od indywidualnego stylu pisania i preferencji użytkownika, stalówka oferowana jest w szerokości EF, F, M i B.

Zestaw obejmujący pióro wieczne M205 oraz flakon atramentu Edelstein® to niezbędny zakup dla wszystkich miłośników wyjątkowych koncepcji kolorystycznych.

 

Szczegółowe informacje

Zasubskrybuj newsletter dotyczący ekskluzywnych instrumentów piśmiennych

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na temat wszystkich nowych, ekskluzywnych instrumentów piśmiennych marki Pelikan?

To proste! Zasubskrybuj nasz newsletter poniżej, a będziesz otrzymywać najnowsze informacje na temat produktów i wydarzeń.

Twój adres będzie wykorzystywany tylko dla celów newslettera i nie zostanie przekazany osobom trzecim.