M101N Grey-Blue

truehttps://archive.pelikan.com/pulse/Pulsar/pl_PL.FWI.displayShop.260994./m101n-grey-bluehttps://archive.pelikan.com/pulse/Pulsar/pl_PL.FWI.displayShop.260994./m101n-grey-bluepl_PLM101N Grey-BluetrueM101N Grey-Blueexclusive
Opis produktu
Fakty i liczby

Special Edition

M101N Grey-Blue

Pelikan uzupełnia cieszącą się wieloma sukcesami historyczną linię M101N o nowy, szaroniebieski model.

To pióro tłokowe jest oparte o podstawę techniczną modelu M101N . Wybrany kolor szaroniebieski nawiązuje do historycznego modelu z lat trzydziestych.

Korpus pióra wykonano z octanu celulozy. Skuwka oraz przednia część pióra wiecznego zostały wykonane ze szlachetnej, wysokiej jakości żywicy sztucznej, która poleruje się poprzez użytkowanie. Klips uszlachetniony palladem, ozdobne pierścienie i całkowicie pokryta rodem stalówka z 14 karatowego złota nadają tej specjalnej edycji elegancki wygląd. Ten historyczny model wraz z atramentem zapakowany jest w stylowe pudełko upominkowe, które czyni z tego zestawu wyjątkowy prezent dla każdego miłośnika marki Pelikan.

Pióro posiada stalówkę wykonaną z 14 karatowego złota, dostępną w rozmiarach EF, F, M i B.

 

Szczegółowe informacje

Zasubskrybuj newsletter dotyczący ekskluzywnych instrumentów piśmiennych

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na temat wszystkich nowych, ekskluzywnych instrumentów piśmiennych marki Pelikan?

To proste! Zasubskrybuj nasz newsletter poniżej, a będziesz otrzymywać najnowsze informacje na temat produktów i wydarzeń.

Twój adres będzie wykorzystywany tylko dla celów newslettera i nie zostanie przekazany osobom trzecim.