Stola III
Stola III
Pióro wieczne z tą subtelną nutą elegancji
Więcej

Profesjonalne pisanie

Otwórz nowe drzwi po raz pierwszy. Odkryj nowy teren. Poznaj nowych partnerów do dialogu. Co jakiś czas mają miejsce te ekscytujące momenty, na które należy być starannie przygotowanym. Nie pytaj dlaczego; to oczywiste: nigdy nie będziesz mieć drugiej szansy, aby zrobić pierwsze wrażenie. Firma Pelikan ma duże doświadczenie i włożyła mnóstwo zapału w opracowanie nowej serii artykułów piśmienniczych, które dokładnie wpasowują się w tę ideę: Stola. Wysoka jakość rzucająca się w oczy już przy pierwszym spojrzeniu na pewno natychmiast zrobi wrażenie. Ponadczasowe, eleganckie i wyróżniające się - Stola jest ucieleśnieniem nowej oferty profesjonalnych przyborów do pisania firmy Pelikan.

Wiarygodna jakość, najlepsza funkcjonalność i wyjątkowy projekt sprawdzą się w każdej sytuacji – i przy każdej okazji. Szukasz wyjątkowego prezentu w ramach podziękowania? Wyrafinowanego bożonarodzeniowego upominku? Marka Pelikan oferuje innowacyjne przybory do pisania, które na długo pozostaną w pamięci obdarowanej osoby. To przepis na Twój sukces! A to jest nasz cel.

Trzy nowe serie przyborów piśmienniczych firmy Pelikan: Stola

Właściwy wybór

Względy praktyczne zostały uwzględnione od samego początku, począwszy od wyboru materiałów. Korpus wykonany jest z lakierowanego mosiądzu. W ten sposób, dzięki dodatkowej masie, Stola wygodnie leży w dłoni. Nasadki i końcówki wykonane są z aluminium i, jako dobrze zaprojektowana przeciwwaga, przyczyniają się do "łatwości pisania". Poza tym jest to doskonały materiał do wysoko-jakościowego grawerowania laserowego.

Wyjątkowy wzór klipsa wyróżnia się swoim charakterem i oryginalną cechą: klipsy są dobrze zagnieżdżone i wpasowane w każde pióro. Naprawdę przyciągają wzrok i wyróżniają się wśród podobnych produktów dzięki swojemu indywidualnemu profilowi. Wszystkie trzy nowe produkty z tej serii mają tę wspólną cechę. Subtelne różnice można znaleźć w wykończeniu powierzchni oraz wizualnych szczegółach wykonania.

Nowa seria Stola: innowacyjne przybory piśmiennicze Pelikan o całkowicie indywidualnym charakterze.