Dolma kalemler

Dolma kalemler

Tercihlerinizi belirleyin
Dolum sistemi
Donanımlar
Renk
Fiyat aralığı (tavsiye edilen perakende satış fiyatı)
Souverän® Siyah-Mavi-Gümüş
 Souverän - Dolmakalem
Souverän® Siyah-Mavi
 Souverän - Dolmakalem
Souverän® Siyah-Yeşil
 Souverän - Dolmakalem
Souverän® Siyah-Kırmızı
 Souverän - Dolmakalem
Souverän® Siyah
 Souverän - Dolmakalem
Souverän® Kaplumbağa sırtı-beyaz
 Souverän - Dolmakalem M 600 - sınırlı stok
Souverän® Siyah-Gümüş
 Souverän - Dolmakalem M 805
Toledo® Altın rengi
 Toledo - Dolmakalem M 900
Classic siyah-gümüş
 Classic M205 - Dolmakalem
Classic beyaz-gümüş
 Classic M205 - Dolmakalem
Classic Vurgulayıcı
 Classic M205 Vurgulayıcı sarı - Dolmakalem
Classic yeşil-ebruli
 Classic M200 - Dolmakalem
123

Asil Pelikan Dolma Kalemleri – Yazı gereçleri arasında klasik

Onlarca yıldır popülaritesinden hiçbir şey kaybetmedi –dolma kalemler her zaman entelektüel yazarların ve estetiğe duyarlı koleksiyon sahiplerinin en fazla hayranlık duyduğu yazı gereci olmuştur. Dolma kalemlerimizi böylesine cazip sanat eserleri olarak ortaya çıkmasını sağlayan, yazı gereçleri geliştirme yolunda sahip olduğumuz onlarca yılın birikimi olan tecrübemiz dir.

Pelikan’dan kişiye özel, seçkin dolma kalemler: Göz alıcı ve etkileyici el yazısının en olmazsa olmazı olan hayranlık uyandırıcı, mükemmel işleyişe sahip yazı gereçleri. Pelikan dolma kalemlerini, yazı yazarken erişebilecekleri en yüksek standardı takdir edenlerin yanlarından ayırmadıkları ideal parçaları hâline getiren, onların ele çok rahat oturan bir tutma konforu sağlamaları ve hiç hayal kırıklığına uğratmayan güvenilirlikleri.

Her Dolma Kalem Başlı Başına bir Şaheser

Günümüz piyasalarında neredeyse sayısız farklı çeşitte yazı gereçleri görmek mümkün. Ancak aradığınız size apayrı bir yazma tecrübesi yaşatacak zevkli bir tasarımsa Pelikan dolma kalemleri tam size göre bir seçenek olacaktır. Bu nedenle Pelikan’da, çarpıcı desen ve tasarımlarıyla yeni kalem modellerini bulabildiğiniz gibi, “Stresemann” namıyla, dünyaca ünlü bir klasik hâline gelmiş Souverän® serisini de bulabiliyorsunuz.

Kalem erbapları kadar, yeni kullanıcıları da yıllardır çekmeye devam eden ve harikulâde kalem seçenekleri içeren çok geniş ürün yelpazemizi keşfedin.

Alanlarında çok tecrübeli ustaların elinden çıkan her bir Pelikan dolma kalemi kendi başına bir şaheser. Bu kalemlerin her bir parçasının mükemmel uyumlu görünüşü, ilk bakışta bile göz dolduruyor. Her serinin çok yönlü motifleri, klasik hatlar, zevkle işlenmiş süsler ya da etkileyici modern biçimlendirmelerle sarmalanıyor.

Pelikan dolma kalemleri, genel görünümüne büyük bir incelikle yerleştirilen zengin ayrıntılarla arayışlarını tatmin ediyor. Pelikan dolma kalemleri işte bu nedenle dünyaca üne sahip ve zaman üstü olmuş modellerine rağbet her zaman çok fazla.