Roller kalemler

Roller kalemler

Tercihlerinizi belirleyin
Donanımlar
Renk
Fiyat aralığı (tavsiye edilen perakende satış fiyatı)
Souverän® Siyah-Mavi-Gümüş
 Souverän - Rollerball kalem
Souverän® Siyah-Mavi
 Souverän - Rollerball kalem
Souverän® Siyah-Yeşil
 Souverän - Rollerball kalem
Souverän® Siyah-Kırmızı
 Souverän - Rollerball kalem
Souverän® Siyah
 Souverän - Rollerball kalem
Souverän® Kaplumbağa sırtı-beyaz
 Souverän - Rollerball kalem R 600 - sınırlı stok
Souverän® Siyah-Gümüş
 Souverän - Rollerball kalem
Pura® siyah-gümüş
 Pura R40 - Rollerball kalem
Pura® gümüş
 Pura R40 - Rollerball kalem
Pura® mavi-gümüş
 Pura R40 - Rollerball kalem
Souverän® Stresemann
 Souverän R805 Stresemann

Seçkin Pelikan Rollerball Kalemler – Modern Klasikler

Pelikan tükenmez kalemler, dolma kalemin avantajlarını, tükenmez kalemin tutuş ve yazış kolaylığıyla birleştiriyor. Özellikle okulda, üniversitede veya ofiste yaşanan koşturmacalar nedeniyle rollerball kalemler klasik dolma kalemlerin en sevilen alternatifleri olarak görülüyor. Su bazlı mürekkepleri sayesinde rollerball kalemler pürüzsüz ve eşit dağılımlı bir yazı tecrübesi sunuyor. Yedek içleri kolayca değiştirilebiliyor ve her kullanıcının kendine özgü yazı stiline, F, M ve B olarak belirlenmiş uç kalınlıklarından en uygun olanı seçilerek kolayca uyarlanabiliyor. Tüm rollerball yedek içleri en çok kullanılan mavi ve siyah renklerde mevcut.

Rollerball kalemler, yazı gereçleri üretme sanatının ulaştığı son kaliteyi sunuyor. Ancak ileri klasik yazı kültürü hayranları, bir rollerball kalem seçerken Pelikan’ın popüler tasarımlarından uzak kalmak zorunda olmayacak. Uçlarını kurumadan koruyan kapakla donatılmış Pelikan rollerball kalemleri, yüksek kalitede üretim geleneğimizi teyit eden bir özenle üretiliyor. Bu kalemlerde bulacağınız pek çok ayrıntı ve kusursuz işleme garantisi size en yüksek yazı yazma zevki yanında etkileyici bir estetik de sunacak.

Esneklik ve Çok Yönlülük

338 serisinin çeşitli yedek içleri size anında yazı rengi ve genişliğini değiştirme imkânı sağlıyor. Günlük yazışmalarda orta kalınlıkta uçlu, mavi mürekkepli kalem uygunken, özel yazışmalarda siyah renkli mürekkep tercih edilebilir. Çok pratik yedek iç takma sistemi sayesinde yazı biçiminizi anında değiştirebilirsiniz. Bu özellikleriyle Pelikan rollerball kalemler size en yüksek seviyede kullanım esnekliği ve durmadan değişen taleplerinize mükemmel uyum imkânı sunuyor.

Pelikan Rollerball Kalemler –Her Zamanki gibi Güvenilir

Sıradışı ve ayrıntılı tasarım ve desenler, Pelikan’ın tüm yazı gereçlerininayırıcı özellikleri. Çok sayıda model ise piston dolumlu dolma kalem olarak ün saldı. “Stresemann” olarak bilinen Souverän® serisi gibi klasiklerin halen süregelen popüleritesi, pek çok modelin de rollerball kaleme dönüştürülmesinin önünü açtı. İşte bu sayede, ürün çeşitlerimiz arasında çok seçkin rollerball kalem seçeneklerine erişebiliyorsunuz.

Tek tek her bir modelin kendine özgü farklılıkları olsa da hepsinin ortak bir yanı var: Pelikan’ın her zaman güvenebileceğiniz yazı kalitesi.