Deri Ürünler

Deri Kılıf - Siyah Ham deri boyama iki yazı gereci için

 Deri Kılıf - Siyah Ham deri boyama iki yazı gereci için

Yazı araçlarınızı yıllar geçtikçe çok güzel biçimde muhafaza edebilmenizin bir çok yolu var. Onları elbette evinizdeki çalışma masanızın güvenli ve korunaklı bir bölümünde tutabilirsiniz. Ama onların, iyi günde de, kötü günde de hep yanınızda olmasını istiyorsanız, o zaman onları tüm parçalarıyla koruyacak bir kılıfa ihtiyacınız olacaktır.

Siyah buzağı derisinden yapılan zarif deri kılıflar, size ve kalemlerinize, yanınızda ister bir, ister iki, isterseniz üç tanesini almak isteyin, hayatın her halinde yeterli koruma sağlayacaklar. Astarının bir tarafı, krem renkli kadifemsi buzağı derisinden yapılan bu kılıflar, özel bir dokunma zevki vermekte.

Hem kendi, hem de başkalarının hayatını aydınlatmak istiyorsanız, iki orta boy kalemi alabilecek olan bu parlatılmış deri kılıflarınızı, bir kaç modern renk arasından seçebilrisiniz. Bu kılıfların astarı gri sentetik kumaştan.

Her ayrıntının tadını çıkarın: İnce işçilikli dikişleri ve fermuarları, deri kılıfların renkleriyle tam uyumludur, fermuarın tutma kısmına işlenmiş Pelikan logosu kılıfa ayrı bir hava katmakta. deri bir kapağın altında gizlenmiş, kalemlerin konacağı esnek cepler ise, bu kılıfların kalitesini daha da artırmakta.

Bu kılıflara uygun kart cüzdanları da mevcut. Oldukça ince, pratik bu cüzdana, kartvizitlerinizi ve kredi kartınızı da koyunca, en temel eşyalarızı yanınıza almış olacaksınız.

 

Bu şık deri kılıf iki farklı versiyonda sunulmaktadır; napa deri veya ham deri boyama:

Bu çok yumuşak ve pürüzsüz napa derisi tüm Pelikan hayranları tarafından iyi bilinmektedir; çünkü bu deri TG21 gibi diğer tüm kılıflarda kullanılmaktadır. Ham deriyi ise bunlara ilave olarak hem dayanıklı hem de şık bir alternatif olarak seçtik. Seçim size ait!

Diğer tüm özellikler aynı: Dışı %100 gerçek deri (gön), Pelikan markasını tipik olarak zarif bir şekilde vurgulayan kabartma logosuyla birlikte.

Siyah fermuar esnek ve gerçekten güvenilir. Manyetik kanat kapakçılardan farklı olarak yanlışlıkla ya da kredi kartlarıyla açılmaz. Uzun biçimli zarif fermuar kasnağı tutuşu kolaylaştırır. Rodyum kaplama olup bakıldığında görülecek şekilde Pelikan logosu içerir.

Astar, kalemleri koruyacak şekilde ve olası mürekkep lekelerini saklayacak şekilde yumuşak malzeme olan siyah kadifeden yapılmıştır! İki güçlü lastik tutucu bir veya iki kalemi yerlerinde tutar.

Bu deri kılıf, tevazuuyla yüksek kalite malzemesiyle mükemmel değer sunar.

 

Fark oluşturan aksesuarlar

Modern mi, klasik mi? Siz seçin: Klasik siyah deri kılıflarımız, ister bir, ister iki, ister üç tane kaleminizi yanınızda götürmek isteyin, farketmez, hepsini mükemmel şekilde sarar.

Eğer farklı şeyleri birbirine takım yapmaktan hoşlanan biriyseniz, bu renkli deri kılıflar gününüze renkli bir vurgu yapacak.

Güzel yazı haber bültenine abone olun

Pelikan güzel yazı ürünleri ile ilgili bütün yeniliklerden haberdar etmemizi ister misiniz?

Çok kolay! Aşağıdaki bültenimize abone olun, haberleri ve olayları size bilgilendireceğiz.

Eposta adresiniz sadece bültenler için kullanılacak ve herhangi bir üçüncü kişi/kurum ile paylaşılmayacaktır.