griffix®
Mumlu pastel kalemler,
kurşun kalemler,
tükenmez kalem,
dolma kalemler ve dahası
griffix® ile yazı yazmayı öğrenmek eğlencelidir.

griffix® dolma kalem: Nihayet büyük abiler ve ablalar gibi yazma – küçük eller için mükemmel kavrama. Pelikan griffix bütünleyici sistem

griffix®

griffix®, yeni yazmayı öğrenen öğrencilere, bu alanda, en baştan itibaren, yazıda ilerlemelerinde rehberlik eden ve tüm yazı aşamalarını kapsayan bir üründür. Pelikan’ın bu dört yazı-yazmayı-öğrenme kaleminden oluşan seti dünya genelinde ilk kez, standart, sıralı bir sistemde birleşmiş oldu.

Yazı yazmayı sistematik öğrenme: griffix® sistem öğrencilere kalemi doğru bir şekilde nasıl tutacağını adım adım açıklar. Pelikan tarafından üretilen yazı gereçlerini kullanarak bu öğrenim sürecini destekleyin.

 

The Pelikan griffix® System

Yazı yazmak yüksek performans gerektiren bir grafomotor becerisidir, ve yazı yazmayı öğrenmek zahmetli ve zordur. Pelikan, bilim insanları ve öğretmenlerle birlikte, yazı yazma sürecini öğrenme esnasında desteklemek için çocukların ellerine uygun 4 aşamalı yazı yazmayı öğreten sistemi geliştirdi.
Kalemin ergonomik tasarımı, mumlu pastel boyadan kurşun kaleme, tükenmez kalemden dolma kaleme her bir yazı gereciyle öğrenme işleminin her aşamasında rahat ve doğal bir kavrama sağlıyor. Bu şekilde, bu sette adım adım ilerleyecek olan çocuğunuz her kalem değiştirmede, sil baştan kalem kullanmayı öğrenmek zorunda kalmayacak. Gülen yüz kalemin doğru tutulduğunu gösterecek. Yazı-öğrenme sistemi sağ elini ve sol elini kullananlar için mevcuttur.

The griffix® Dolma Kalem

Pelikan griffix® dolma kalem yazmayı öğrenme sürecinin son adımıdır. Bir dolma kalemle yazarken, geniş ve eşgüdümlü olarak doğru hareketle performans göstermek önemlidir. Ucu kâğıdın üzerinde pürüzsüzce kayan bu kalemle çocuğunuz temiz ve düzgün yazmayı öğrenerek yazı-yazmayı-öğrenme sürecini tamamlayacak.

griffix® dolma kalemin güçlü paslanmaz çelik ucu, deneyimsiz ellerde bile biçimini korur. Zaman zaman mürekkep seviyesine dikkat çekmek için mürekkep kartuşları farklı motiflerle bezenmiştir ve mürekkep gözetleme penceresinden görülebilir. griffix® dolma kalem 4 harika renk seçeneği ile sunulur, böylece çocuğunuz sadece iyi yazan bir kaleme sahip olmakla kalmaz aynı zamanda modayı da takip etmiş olur.