Stola III Dolma Kalem
Stola III Dolma Kalem
Sofistike Parlaklık
Şimdi inceleyin

Professional Writing - Stola Yazı Gereçleri

İlk kez yeni kapıları aralamak. Yeni bölgeler keşfetmek. Yeni diyalog partnerleriyle tanışmak. Çoğu kez bu durumlar, dikkatlice hazırlanılması gereken heyecan verici anlardır. Bu heyecanın nedeni ise son derece aşikârdır: Bir ilk izlenim yaratmak için asla ikinci bir şansınız olmaz. Pelikan, oldukça fazla tecrübeye sahiptir ve kendini bu fikre tamamen bağlı kalan yeni yazı gereçleri serilerini tutkuyla geliştirmeye adamıştır. Bunun sonucunda Stola ortaya çıkmıştır. Stola’nın yüksek kaliteli görünümü ile ilk bakışta sizi etkileyeceği kesin. Zamansız, şık ve özgün tasarıma sahip olarak Stola, Pelikan'ın yeni İş Dünyası serisinin ta kendisidir.

Otantik kalite, en iyi işlevsellik ve özel tasarım her durumun her özel günde üstesinden gelmiştir. Teşekkür göstergesi olarak özel bir hediye mi arıyorsunuz? Ya da sofistike bir Yılbaşı hediyesi mi? Pelikan markası, kalıcı bir etki bırakan yenilikçi yazı gereçleri sunuyor. Başarınız için! Bu bizim hedefimiz – sizin de başarılı ifadeniz.

Pelikan’dan 3 yeni yazı gereçleri serisi: Stola

Doğru seçim

Uygulamalı bakış açıları, malzeme seçiminden başlayarak ta en başından beri dikkate alınmıştır. Gövde ve üst kısımlar, boyalı pirinçten üretilmiştir. Bu özelliği, yazma gerecine elinize rahat bir şekilde oturmasını sağlayarak ekstra ağırlık verir. Kapak kısmı ve üst kısım, “yazma kolaylığı” sağlayan, iyi tasarlanmış bir denk ağırlık olan alüminyumdan üretilmiştir. Bunun yanı sıra, alüminyum yüksek kaliteli lazer oyma tekniği için mükemmel malzemedir.

Özel klips tasarımı, yüksek fark edilebilirlik değerli bağımsız karakteri ile kendini gösterir. Klipsler, her bir dolma kalemin etrafına rahatça oturur. Kendilerine has profilleri ile bu klipsler, diğerlerinden farklı olarak gerçekten göz alıcılardır. Serideki üç yeni ürünün tümü de bu özelliğe sahiptir. Yüzey kaplamasında ve detaylı görsel uygulamada hemen göze çarpmayan farklılıklar bulunabilir.

Yeni Stola serisi: Tamamen kişisel bir dokunuşa sahip yenilikçi Pelikan yazı gereçleri.