griffix®
okul makası
Pelikan griffix® okul makası garanti koşulları

Yeni griffix® okul makası özel olarak ilkokul öğrencileri için tasarlanmıştır ve sunduğu kullanım kolaylığı, özel dayanıklılığı, ergonomik şekli ve çocuklara hitap eden tasarımı ile dikkat çeker. Tüm bunlar sayesinde yaratıcı kesme eğlencesi sağlanır.

griffix® - Okul için ergonomik makas

Pelikan’ın sunduğu yeni, yüksek kaliteli makaslar herhangi bir okul başlangıç paketine dâhil olabilir, çünkü makas kullanımı çocukların el-göz koordinasyonunu ve şekil-uzay yeteneğinin gelişimini destekler.

Pelikan okul makasları yumuşak, ergonomik şekilli tutamak sayesinde ele rahatça oturur ve makası tutmanın farklı ergonomik biçimleri aracılığıyla kusursuz bir kesme işlemini mümkün kılar. Uçları ovalleştirilmiş bıçakları titanyum nitrür cilalama sayesinde özellikle çiziklere ve darbelere karşı dirençlidir. Kullanışlı marka logosu makasın başka makaslarla karıştırılmasını önler ve gülümseyen griffix® yüzü de çocuğunuzun makası doğru şekilde tutup tutmadığını anlamasını sağlar. Böylelikle, kesme işlemi küçükler için bile çocuk oyuncağı haline gelir!

Bu okul makası, çocuklar için bilim insanları ve öğretmenler tarafından geliştirilen griffix® yazmayı öğrenme sistemini tamamlayıcı bir unsurdur. Tüm griffix® ürünleri için geçerli olduğu gibi, ergonomik okul makasları da solaklar ve sağlaklar için mevcuttur.

25 yıl garanti
griffix® okul makası garanti koşulları

griffix® okul makası garanti koşulları hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bu bağlantıyı izleyin.